Testy specjalistyczne laboratorium


Laboratorium DentalHolding Sp. z o.o.

Laboratorium Badawcze firmy DentalHolding Sp. z o.o. posiada akredytację i jest uprawnione do wykonywania
TESTÓW SPECJALISTYCZNYCH stomatologicznych aparatów rentgenowskich stomatologicznych na podstawie akredytacji nr AB 1581 udzielonej przez Polskie Centrum Akredytacji.
Laboratorium zatrudnia inżynierów z ukończoną specjalnością w zakresie sprzętu radiologicznego i dzięki temu może w fachowy sposób wykonywać testy specjalistyczne aparatów stomatologicznych wszystkich producentów na terenie całej Polski.
Co to są testy specjalistyczne ?
Jest to kilka badań, które w sposób jednoznaczny określają prawidłowość działania aparatu rentgenowskiego.
Celem wykonywania badań w ramach testów specjalistycznych przeprowadzanych przez laboratorium akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji jest sprawdzenie prawidłowości pracy aparatów rentgenowskich zgodnie z obowiązującymi wymogami w Polsce.
Jak zamówić wykonanie testów specjalistycznych ?
W celu zamówienia wykonania testów specjalistycznych należy skontaktować się z naszym laboratorium np. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, telefonicznie lub wysyłając wiadomość na nasz adres e-mail.
Oprócz testów specjalistycznych każdy zainstalowany aparat powinien zostać poddany testom odbiorczym (akceptacyjnym) wykonywanym przez odpowiednio przygotowane osoby upoważnione przez kierownika jednostki ochrony zdrowia przy udziale przedstawiciela dostawcy urządzenia radiologicznego oraz testom podstawowym wykonywanym przez osoby obsługujące zatrudnione w jednostce ochrony zdrowia i uprawnione przez jej kierownika do wykonywania tych testów.

Zapytanie ofertowe - Testy specjalistyczne

Wygodny sposób kontaktu - wypełnij formularz kontaktowy
lub zadzwoń  +48 22 313 08 80 kom. 693 465 185 lub 693 465 184
Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!