Laseroterapia w stomatologii

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, pozostaw nam swoje dane kontaktowe - nasz przedstawiciel chętnie odpowie na wszelkie pytania.


Lasery diodowe Doctor Smile kursy dla stomatologii

Wyczerpująca wszelkie wątpliwości część teoretyczna przygotowująca do pracy z laserami diodowymi i erbowymi w innowacyjnym gabinecie stomatologicznym

Program szkolenia został opracowany na podstawie szkoleń prowadzonych w czasie zajęć objętych programem studiów podyplomowych w ramach Akademii Laseroterapii w zakresie stomatologii i kosmetologii prowadzonych z udziałem wykładowców z wiodących uczelni medycznych we Włoszech. Profesjonalne zajęcia są pierwszym etapem wprowadzającym kla kandydatów na szkolenie AKADEMII LASEROTERAPII DOCTOR SMILE.


Warsztaty praktyczne - praca z laserami diodowymi i erbowymi

Warsztaty prowadzone są w małych grupach i obejmują pracę z laserami diodowymi i erbowymi DOCTOR SMILE w zakresie endodoncji, chirurgii tkanek miękkich, opracowywania ubytków, chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej i periodontologii w zakresie dotyczącym chorób przyzębia i periimplantitis. Uczestnicy kursu i warsztatów będą mieli okazję pracować na różnorodnych preparatach zwierzęcych odzwierciedlających różnorodne warunki kliniczne i pokazujących interakcje promieniowania laserowego z tkankami.

Lasery erbowe Doctor Smile kursy dla stomatologii

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie i warsztatach z zakresu pracy z laserem diodowym i erbowym (wszechstronne opracowywanie tkanek miękkich i twardych za pomocą systemów laserowych. Kurs poprowadzi wykładowca akademii laserowej włoskiej firmy DOCTOR SMILE.