Organizujemy szkolenia praktyczne Sprawdź najbliższe terminy

SuperLine Club

Ekskluzywne szkolenia.

Image Description
Marzena Szot
marzena@dentalholding.com

Edukacja praktyczna.

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności to cel który nam przyświeca.
To przesłanie towarzyszy nam w codziennej pracy ze stomatologami. Od lat pracujemy z Państwem oferując produkty i sprzęt najwyższej jakości z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.
Stawiamy na kompleksowość oferty i rozwiązań.Podstawą wszystkiego są spotkania z Państwem i szkolenia doskonalące zakres umiejętności na poziomie podstawowym i zaawansowanym.Zapraszamy na nasze warsztaty teoretyczno-praktyczne z zakresu implantologii i chirurgii pozwalające na pogłębienie wiedzy teoretycznej, doskonalenie umiejętności praktycznych, podwyższenie jakości świadczonych usług w Państwa gabinecie.
Oferujemy edukację na najwyższym poziomie. Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych wykładowców a w trakcie spotkań stawiamy przede wszystkim na praktykę. Spotkania w małych grupach uczestników, w układzie 1:2 lub wręcz zabiegi indywidualne z lekarzem-praktykiem przy fotelu pozwalające samodzielnie wykonać zabieg gwarantują komfort pracy, doskonały kontakt z prowadzącym i satysfakcję uczestników.
Oferujemy także indywidualne wizyty implantologa w Państwa gabinecie, aby pod jego okiem mogli Państwo przeprowadzić zabiegi bez żadnych obaw. Nasze warsztaty prowadzimy na sztucznych modelach szkoleniowych, materiałach zwierzęcych, „kadawerach” – mrożonych preparatach ludzkich i zabiegi „life” z pacjentami.
Krajową ofertę edukacyjną uzupełniają seminaria i sympozja zagraniczne organizowane w różnych ciekawych zakątkach świata.
Była już Brazylia, Seul, Szanghaj, Nowy Jork, Portugalia, Hiszpania, Japonia i wiele innych… Zawsze na najwyższym poziomie merytorycznym z udziałem autorytetów w dziedzinie implantologii, periodontologii, chirurgii, protetyki.
Edukację zagraniczną zawsze wiążemy z przyjemną częścią wypoczynkowo-turystyczną.
Gwarantujemy Państwu bezpłatne konsultacje z ekspertami prowadzącymi nasze warsztaty, a pracownicy naszej firmy ciągle pozostają do Państwa dyspozycji celem pomocy w każdym przypadku.

Image Description

Nasze dotychczasowe szkolenia, eventy i sympozja.

Terminy najbliższych Szkoleń, Kursów i Eventów

Więcej informacji na stronie poświęconej implantologii - kliknij tutaj...

Najbliższe terminy

Jeżeli nie znalazłeś odpowiadającego Ci terminu skontaktuj się z nami i zaproponuj dogodny termin a postaramy się znaleźć wygodne rozwiązanie.

Skonatktuj się z nami